HTRF | Hücreli Aspiratör
HTRF Radyal Plug Fanlı Metal Filtreli Hücreli Fanlar
HTRF Serisi Plug Fanlı G2 Metal Yağ Tutucu Filtreli Hücreli Aspiratörler
Plug Fanlı radyal santrifüj yağ filtreli hücreli fanlar 1.000m³/h ile 20.000 m³/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir. Hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m³ yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar. Malzeme Gövdesi; Galvaniz sacdan üretilmiştir. 20 mm kalınlığında kaya yünü izolelidir. Alüminyum kafes yapısında imal edilirler. Geriye eğimli Plug tip radyal fanlı ve motoru hava akımı dışındadır. +120C’ sürekli hava tahliyesi yapabilir, Temizlenebilir G2 metal yağ filtresi sayesinde yağ ve kurumları tutar.
Radyal plug fan, geriye eğimli kanat yapısında st37 sacdan imal edilmiştir. Hız Kontrolü frekans konvektörü ile sağlanır
Özellikler
HTRF Plug Tip Radyal Fanlı, Direkt Akuple Motor Tahrikli +120C' G2 Metal Filtreli Hücreli Aspiratör / Vantilatör
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Gövde Paneli | 20 mm / 70 kg/m³ kaya yünü izoleli panel |
| Fan Tipi | Plug tip seyrek kanatlı radyal fan |
| Motor | Direkt akuple IE2 / IE3 AC elektrik motoru |
| Enerji Beslemesi | 220V / 380V |
| Kontrol Özelliği | Gözetleme camı |
| Isı Dayanımı | +120°C sürekli çalışma |
| Filtre | G2 zigzaglı metal yağ tutucu kaset tip |
| Montaj | Kanal montajına uygun tasarım |
| Menşei | Türkiye |
| Kullanım Alanları | Endüstriyel mutfak davlumbazları; yağlı ve sıcak hava tahliyesi gereken alanlar; iş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alışveriş merkezleri, depolar ve hangarlar. |

HTRF-1,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,75 Kw
Devir: 1410 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 2,500 m3/h / 300 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 900*670*670 mm
Emiş / Atış: 570*300 / 570*150 mm

HTRF-1,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,10 Kw
Devir: 1430 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 4,000 m3/h / 350 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 900*720*720 mm
Emiş / Atış: 620*350 / 620*200 mm

HTRF-2,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,50 Kw
Devir: 1430 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 6,000 m3/h / 400 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1000*770*770 mm
Emiş / Atış: 680*350 / 670*200 mm

HTRF-3,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 2,20 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 8,000 m3/h / 450 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1100*820*820 mm
Emiş / Atış: 720*400 / 720*250 mm

HTRF-4,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 3,0 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 10,000 m3/h / 500 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1100*870*870 mm
Emiş / Atış: 770*400 / 770*250 mm

HTRF-5,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 4,0 Kw
Devir: 1455 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 12,000 m3/h / 550 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1250*920*920 mm
Emiş / Atış: 820*450 / 820*380 mm

HTRF-7,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 5,50 Kw
Devir: 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 16,000 m3/h / 600 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1350*970*970 mm
Emiş / Atış: 870*450 / 870*350 mm

HTRF-10,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 7,50 Kw
Devir: 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 20,000 m3/h / 650 Pa
Filtre: G2 Metal Yağ Tutucu
Ebatlar: 1350*970*970 mm
Emiş / Atış: 870*500 / 870*350 mm
