HTRA | Hücreli Aspiratör
HTRA Radyal Plug Fanlı Hücreli Fanlar
HTRA Serisi Plug Fanlı + Çift Emişli Hücreli Aspiratörler
Plug Fanlı radyal santrifüj hücreli fanlar 1.000m³/h ile 20.000 m³/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir. Hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m³ yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar. Malzeme Gövdesi; Galvaniz sacdan üretilmiştir. 20 mm kalınlığında kaya yünü izolelidir. Alüminyum kafes yapısında imal edilirler. Geriye eğimli Plug tip radyal fanlı ve motoru hava akımı dışındadır. +120C’ sürekli hava tahliyesi yapabilir
Radyal plug fan, geriye eğimli kanat yapısında st37 sacdan imal edilmiştir. Hız Kontrolü frekans konvektörü ile sağlanır
Özellikler
HTRA Plug Tip Radyal Fanlı, Direkt Akuple Motor Tahrikli +120C' Hücreli Aspiratör / Vantilatör
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Gövde Paneli | 20 mm / 70 kg/m³ kaya yünü izoleli panel |
| Fan Tipi | Plug tip seyrek kanatlı radyal fan |
| Motor | Direkt akuple IE2 / IE3 AC elektrik motoru |
| Enerji Beslemesi | 220V / 380V |
| Kontrol Özelliği | Gözetleme camı |
| Isı Dayanımı | +120°C sürekli çalışma |
| Montaj | Kanal montajına uygun tasarım |
| Menşei | Türkiye |
| Kullanım Alanları | Endüstriyel mutfak davlumbazları; yağlı ve sıcak hava tahliyesi gereken alanlar; iş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alışveriş merkezleri, depolar ve hangarlar. |

HTRA-1,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,75 Kw
Devir: 1410 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 2,500 m3/h / 400 Pa
Ebatlar: 670*670*670 mm
Emiş / Atış: Ø 300 / 150*570 mm

HTRA-1,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,10 Kw
Devir: 1430 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 4,000 m3/h / 430 Pa
Ebatlar: 720*720*720 mm
Emiş / Atış: Ø 325 / 200*620 mm

HTRA-2,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,50 Kw
Devir: 1430 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 6,000 m3/h / 500 Pa
Ebatlar: 770*770*770 mm
Emiş / Atış: Ø 350 / 200*670 mm

HTRA-3,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 2,20 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 8,000 m3/h / 550 Pa
Ebatlar: 820*820*820 mm
Emiş / Atış: Ø 400 / 250*720 mm

HTRA-4,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 3,0 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 10,000 m3/h / 600 Pa
Ebatlar: 870*870*870 mm
Emiş / Atış: Ø 450 / 250*770 mm

HTRA-5,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 4,0 Kw
Devir: 1455 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 12,000 m3/h / 650 Pa
Ebatlar: 920*920*920 mm
Emiş / Atış: Ø 500 / 280*820 mm

HTRA-7,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 5,50 Kw
Devir: 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 16,000 m3/h / 700 Pa
Ebatlar: 970*970*970 mm
Emiş / Atış: Ø 560 / 300*870 mm

HTRA-10,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 7,50 Kw
Devir: 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal / Hava Akımı Dışında Motor
Fan Debisi: 20,000 m3/h / 750 Pa
Ebatlar: 970*970*970 mm
Emiş / Atış: Ø 630 / 350*870 mm
