HMEF | Hücreli Aspiratör
HMEF +120C' Radyal Plug Fanlı Hücreli Fanlar
HMEF Serisi Plug Fanlı + Motoru Hava AKımı Dışında Hücreli Aspiratörler
Plug Fanlı radyal santrifüj hücreli fanlar 1.100m³/h ile 13.000 m³/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir. Hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m³ yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar. Malzeme Gövdesi; Galvaniz sacdan üretilmiştir. 20 mm kalınlığında kaya yünü izolelidir. Alüminyum kafes yapısında imal edilirler. Geriye eğimli Plug tip radyal fanlı ve motoru direkt akuple hava akımı dışındadır. +120C’ sürekli hava tahliyesi yapabilir
Radyal plug fan, geriye eğimli kanat yapısında aluminyum sacdan imal edilmiştir. Hız Kontrolü frekans konvektörü ile sağlanır
Özellikler
HMEF Plug Tip Radyal Fanlı, Direkt Akuple Motor Tahrikli +120C' Hücreli Aspiratör / Vantilatör
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Gövde Paneli | 20 mm / 70 kg/m³ kaya yünü izoleli panel |
| Fan Tipi | Plug tip seyrek kanatlı radyal alüminyum fan |
| Motor | Direkt akuple IE2 / IE3 AC elektrik motoru |
| Enerji Beslemesi | 220V / 380V |
| Kontrol Özelliği | Gözetleme camı |
| Isı Dayanımı | +120°C sürekli çalışma |
| Montaj | Kanal montajına uygun tasarım |
| Menşei | Türkiye |
| Kullanım Alanları | Ocak başı uygulamaları, kafeler, iş merkezleri, iş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, oteller, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alışveriş merkezleri, depolar ve hangarlar. |

HMEF 280
Güç / Voltaj: 380V / 0,18 Kw / 1450dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 1,100 m3/h
Ses: 37 dbA
Ebatlar: 450*450*450 mm
Emiş / Atış: Ø 280 mm

HMEF 315
Güç / Voltaj: 380V / 0,25 Kw / 1469 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 1,600 m3/h
Ses: 38 dbA
Ebatlar: 500*500*500 mm
Emiş / Atış: Ø 315 mm

HMEF 355
Güç / Voltaj: 380V / 0,37 Kw / 1471 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 2,300 m3/h
Ses: 43 dbA
Ebatlar: 500*500*500 mm
Emiş / Atış: Ø 355 mm

HMEF 400
Güç / Voltaj: 380V / 0,55 Kw / 1478 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 3,300 m3/h
Ses: 45 dbA
Ebatlar: 600*600*600 mm
Emiş / Atış: Ø 400 mm

HMEF 450
Güç / Voltaj: 380V / 0,75 Kw / 1454 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 5,000 m3/h
Ses: 50 dbA
Ebatlar: 700*700*700 mm
Emiş / Atış: Ø 450 mm

HMEF 500
Güç / Voltaj: 380V / 1,10 Kw / 1462 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 7,000 m3/h
Ses: 53 dbA
Ebatlar: 800*800*800 mm
Emiş / Atış: Ø 500 mm

HMEF 560
Güç / Voltaj: 380V / 1,50 Kw / 1464 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 9,800 m3/h
Ses: 56 dbA
Ebatlar: 900*900*900 mm
Emiş / Atış: Ø 560 mm

HMEF 630
Güç / Voltaj: 380V / 3,0 Kw / 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 14,000 m3/h
Ses: 59 dbA
Ebatlar: 1000*1000*1000 mm
Emiş / Atış: Ø 630 mm

HMEF 710
Güç / Voltaj: 380V / 4,0 Kw / 950 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 13,000 m3/h
Ses: 55 dbA
Ebatlar: 1100*1100*1100 mm
Emiş / Atış: Ø 710 mm
