HASP | Hücreli Aspiratör
HASP Radyal Plug Fanlı Hücreli Fanlar
HASP Serisi Plug Fanlı Hücreli Aspiratörler
Plug Fanlı radyal santrifüj hücreli fanlar 1.100m³/h ile 13.000 m³/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir. Hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m³ yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar. Malzeme Gövdesi; Galvaniz sacdan üretilmiştir. 20 mm kalınlığında kaya yünü izolelidir. Alüminyum kafes yapısında imal edilirler. Geriye eğimli Plug tip radyal fanlı ve motoru direkt akupledir. +60C’ sürekli hava tahliyesi yapabilir
Radyal plug fan, geriye eğimli kanat yapısında st37 sacdan imal edilmiştir. Hız Kontrolü frekans konvektörü ile sağlanır
Özellikler
HASP Plug Tip Radyal Fanlı, Direkt Akuple Motor Tahrikli +60C' Hücreli Aspiratör / Vantilatör
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Gövde Paneli | 20 mm / 70 kg/m³ kaya yünü izoleli panel |
| Fan Tipi | Plug tip seyrek kanatlı radyal alüminyum fan |
| Motor | Direkt akuple IE2 / IE3 AC elektrik motoru |
| Enerji Beslemesi | 220V / 380V |
| Kontrol Özelliği | Gözetleme camı |
| Isı Dayanımı | +60°C sürekli çalışma |
| Montaj | Kanal montajına uygun tasarım |
| Menşei | Türkiye |
| Kullanım Alanları | İş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, oteller, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alışveriş merkezleri, depolar ve hangarlar. |

HASP 280
Güç / Voltaj: 380V / 0,18 Kw / 1450dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 1,100 m3/h
Ses: 36 dbA
Ebatlar: 450*450*520 mm
Emiş / Atış: Ø 280 mm / 250*250 mm

HASP 315
Güç / Voltaj: 380V / 0,25 Kw / 1469 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 1,600 m3/h
Ses: 38 dbA
Ebatlar: 500*500*570 mm
Emiş / Atış: Ø 315 mm / 300*300 mm

HASP 355
Güç / Voltaj: 380V / 0,37 Kw / 1471 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 2,300 m3/h
Ses: 43 dbA
Ebatlar: 500*500*570 mm
Emiş / Atış: Ø 355 mm / 300*300 mm

HASP 400
Güç / Voltaj: 380V / 0,55 Kw / 1478 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 3,300 m3/h
Ses: 45 dbA
Ebatlar: 600*600*600 mm
Emiş / Atış: Ø 400 mm / 350*350 mm

HASP 450
Güç / Voltaj: 380V / 0,75 Kw / 1454 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 5,000 m3/h
Ses: 50 dbA
Ebatlar: 700*700*770 mm
Emiş / Atış: Ø 450 mm / 400*400 mm

HASP 500
Güç / Voltaj: 380V / 1,10 Kw / 1462 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 7,000 m3/h
Ses: 53 dbA
Ebatlar: 800*800*870 mm
Emiş / Atış: Ø 500 mm / 450*450 mm

HASP 560
Güç / Voltaj: 380V / 1,50 Kw / 1464 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 9,800 m3/h
Ses: 56 dbA
Ebatlar: 900*900*970 mm
Emiş / Atış: Ø 560 mm / 500*500 mm

HASP 630
Güç / Voltaj: 380V / 3,0 Kw / 1465 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 14,000 m3/h
Ses: 59 dbA
Ebatlar: 1000*1000*1070 mm
Emiş / Atış: Ø 630 mm / 600*600 mm

HASP 710
Güç / Voltaj: 380V / 4,0 Kw / 950 dd
Fan: Plug Tip Radyal
Fan Debisi: 13,000 m3/h
Ses: 55 dbA
Ebatlar: 1100*1100*1170 mm
Emiş / Atış: Ø 710 mm / 650*650 mm
