AKAP-C | Hücreli Aspiratör
AKAP-C Aksiyel Fanlı Hücreli Fanlar
Aksiyal Fanlı hücreli fanlar 3.000m³/h ile 95.000 m³/h debileri arasında değişik boyutlarda üretilmektedir. Hücre panelleri 20 mm kalınlıkta ve 70 kg/m³ yoğunlukta kaya yünü izolelidir. Titreşimsiz çalışma özelliğine sahip, düşük enerji ile maksimum verim sağlarlar. Malzeme Gövdesi; Galvaniz sacdan üretilmiştir. 20 mm kalınlığında kaya yünü izolelidir. Alüminyum kafes yapısında imal edilirler. Aluminyum Aksiyal kanatlı kovanlı fan ile donatılmıştır. Direkt akuple motorlu hücreli özel ses yalıtımlıdır. Aspiratör ve vantilatör olarak kullanıma uygundur. Hız Kontrolü frekans konvektörü ile sağlanır
Özellikler
AKAP-C Aksiyal Fanlı Direkt Akuple Motor Tahrikli Hücreli Aspiratör / Vantilatör
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Gövde Yapısı | 20 mm / 70 kg/m³ kaya yünü izoleli panel |
| Fan Tipi | Alüminyum döküm tip aksiyal (eksenel) fan |
| Motor Yapısı | Direkt akuple motorlu |
| Motor Sınıfı | IE2 / IE3 AC elektrik motoru |
| Enerji Beslemesi | 220V / 380V |
| Isı Dayanımı | +55°C sürekli |
| Montaj Tipi | Kanal montajına uygun tasarım |
| Menşei | Türkiye |
| Kullanım Alanları | Asansör ve merdiven basınçlandırma uygulamaları, iş yerleri, ofisler, fabrikalar, hastaneler, restoranlar, toplantı salonları, süpermarketler, alı |

AKAP-C-300-0,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,37 Kw
Devir: 1380 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 3,000 m3/h
Ebatlar: 440*440*440 mm
Emiş / Atış: 380*380 mm

AKAP-C-350-0,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,37 Kw
Devir: 1380 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 4,000 m3/h
Ebatlar: 490*490*490 mm
Emiş / Atış: 430*430 mm

AKAP-C-400-0,75-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,55 Kw
Devir: 1380 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 5,000 m3/h
Ebatlar: 540*540*540 mm
Emiş / Atış: 480*480 mm

AKAP-C-450-0,75-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,55 Kw
Devir: 1380 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 6,750 m3/h
Ebatlar: 590*590*590 mm
Emiş / Atış: 530*530 mm

AKAP-C-500-1,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 0,75 Kw
Devir: 1410 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 9,600 m3/h
Ebatlar: 640*640*640 mm
Emiş / Atış: 580*580 mm

AKAP-C-560-1,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,10 Kw
Devir: 1410 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 12,350 m3/h
Ebatlar: 700*700*700 mm
Emiş / Atış: 640*640 mm

AKAP-C-630-2,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 1,50 Kw
Devir: 1430 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 14,500 m3/h
Ebatlar: 770*770*770 mm
Emiş / Atış: 710*710 mm

AKAP-C-710-4,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 3,00 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 23,500 m3/h
Ebatlar: 850*850*850 mm
Emiş / Atış: 790*790 mm

AKAP-C-800-7,50-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 5,50 Kw
Devir: 1435 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 34,000 m3/h
Ebatlar: 940*940*940 mm
Emiş / Atış: 880*880 mm

AKAP-C-900-10,00-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 7,50 Kw
Devir: 1465 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 48,000 m3/h
Ebatlar: 1040*1040*1040 mm
Emiş / Atış: 980*980 mm

AKAP-C-1000-15,0-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 11,0 Kw
Devir: 1470 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 53,000 m3/h
Ebatlar: 1140*1140*1140 mm
Emiş / Atış: 1080*1080 mm

AKAP-C-1100-20,0-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 15,0 Kw
Devir: 1470 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 77,000 m3/h
Ebatlar: 1240*1240*1240 mm
Emiş / Atış: 1180*1180 mm

AKAP-C-1200-25-T-4K
Güç / Voltaj: 380V / 18,50 Kw
Devir: 1380 dd
Fan: Aluminyum Kanatlı Aksiyel
Fan Debisi: 95,000 m3/h
Ebatlar: 1340*1340*1340 mm
Emiş / Atış: 1280*1280 mm
